Bitza Server

Plangeri, Ban, Unban, Discuti, Reguli si Cereri admini !

AcasaCalendarFAQCautareInregistrareMembriGrupuriConectare

Distribuiți | 

Sa Ne Cunoastem Mai Bine !

In jos 
AutorMesaj
Admin
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 18
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2007

MesajSubiect: Sa Ne Cunoastem Mai Bine !   Vin Ian 04, 2008 10:39 pm

Salut eu sunt Adminul Acestui serva Admin principal !

Ma numesc Bitza sau "Catalin" , am 33 Ani ,necasatorit si am o fiica de 6 ani si locuim in Bucuresti .

Sunt o fire foarde Blanda poate prea blanda....si respectos !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.contactservarcs.forumz.ro
t.D.A|ShadowDragon
Moderator
Moderator

feminin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 23
Data de inscriere : 04/01/2008

MesajSubiect: Re: Sa Ne Cunoastem Mai Bine !   Vin Ian 04, 2008 11:08 pm

Heya! Smile Sunt Anna, am 12 ani, locuiesc in Bucuresti, ador muzik (in special rock & punk), am un frate mai mare foarte deshtept shi o pisik super-nebuna lol! nu-mi place sa spun prea multe despre mine, imi place sa descopere oamenii singuri ce shi cum despre mine Smile

Ultima editare efectuata de catre in Vin Ian 11, 2008 5:48 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Carlos

masculin Numarul mesajelor : 1
Varsta : 30
Data de inscriere : 29/12/2007

MesajSubiect: Ma Numesc Carlos ... Adminu' Servarului Bitza   Mar Ian 08, 2008 8:07 am

Ma numesc Carlos ... am varsta 20 anisori ... ami place sa ma distrez ... in oras ... la prieteni ... ami palce sa joc fotbal ... si in legatura cu counterul ... nu ami place sa folosesc wall , aim etc ... ami place cand se joaca pe un servar curat ... frumos ... nu ma oftic daca unu e mai bun ca mine .. asta e ... asa ... alcevaaa ... ce sa mai zic ... sunt un baiat calm ... alintator , iubaret , chiar f iubaret .. asa ... ce sa mai zic ... cam atata ... daca vreti sa mai aflati mai multe despre mine ... id meu asta ... regele_carlos ... multumesc frumos pt atentie ... si fara aplauze Very Happy
Sus In jos
shakazz

feminin Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 11/01/2008

MesajSubiect: Re: Sa Ne Cunoastem Mai Bine !   Vin Ian 11, 2008 10:29 pm

buna...sunt maria am 13 ani...imi place rocku mai vechi...gen queen...am o sora d 25 d ani...a trecut prin 2 accidente de masina in care autoturismul a fost...strivit...da e bine...are 2 coaste rupte...nasu e putin mov...kam atat Very Happy...traiasca cs'ul ca altfel nu ash avea ce sa fac toata ziua Very Happy
Sus In jos
liama
Moderator
Moderator

masculin Numarul mesajelor : 2
Varsta : 23
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 12/01/2008

MesajSubiect: Acelas eu ... Mereu neschimbat!   Sam Ian 12, 2008 11:04 pm

eu sunt liama ................ ma numesc alexandru...am 13 ani locuies in Calarasi imi place sa joc cs si doresc o relatie de cursa lunga cu o partenera de aproximativ varsta mea...............merge si cu 10 ani mai mare,deoarece cred si sper ca are mai multa experienta.

hobiurile mele sunt :cs,si imi plac foarte mult servarele de war3ft ,fetele frumose si bogate,imi plac genurile de melodi melencolice lol!
Sus In jos
Krespo
Administrator
Administrator

masculin Numarul mesajelor : 114
Varsta : 66

MesajSubiect: Re: Sa Ne Cunoastem Mai Bine !   Dum Ian 13, 2008 11:35 pm

Eu sunt Kresp sunt o persoana in varsta . Sunt un om de afaceri am diverse firme in tara cat si in alte tari. Mai mult i-mi petrec timpul cu afacerile si sunt mai mereu plecat din tara .

Administrez acest Forum in urma timpului liber pe care il am .
Sunt admin si pe servarul lui Catalin sau "Bitza" cum il stiti voi.
Catalin pentru mine i-mi este ca si un fiu il ajut mereu si il voi ajuta!.

"Timpul liber il petrec cu vanatoarea sau pescuitul si citind presa"
Sus In jos
Sh00ter

masculin Numarul mesajelor : 8
Varsta : 28
Localizare : Reghin

MesajSubiect: Sh00ter   Mier Ian 16, 2008 1:22 pm

re2allz...................sunt Vlad, am 17 ani si locuiesc in reghin, judet mures pt aia care nuj unde i orasu asta Razz................ce sa va mai zic despre mine..................imi place ft mult sa joc cs...........k sa stiti si voi NU FOLOSESC SI NU AM FOLOSIT CODURI VREODATA........asa sunt eu mai bun.........a pt cei care nu ma cunosc k Vlad ma gasiti pe cs cu Sh00ter sau t.D.A|GoldDragon(asta mai rar)..........altecva...........imi place sa pescuiesc,sunt pasionat de pc-uri.............imi place sa ma distrezi cu prietenii..............si sunt o persoana ft de gashca (parerea mea) si meru sunt pus pe shotii(glume).................asa k nu va suparati dak mai glumesc si io...............si ms lui Bitza si lui Krespo pt tot ce au facut pt mine pana acuma!!!!!!!!!! lol! lol! lol! .....ne vedem pe cs......si nu jucati cu Cheat k nu va iert.Razz:P:P
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sa Ne Cunoastem Mai Bine !   

Sus In jos

Sa Ne Cunoastem Mai Bine !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Bine ai venit! (despre noi si pasiunile ce ne unesc)
» Hai sa ne cunoastem! (I)
» Bratari
» Bine ati venit in Centrul din Nicaieri!
» Care este locul tau preferat?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Bitza Server :: Prima categorie :: OffTopic :: Sa ne cunoastem mai bine!-
Mergi direct la: